Funkční šatní skříň – jakou si vybrat?

Bez ohledu na to, do které místnosti chcete umístit levné šatní skříně, hlavní kritérium je funkčnost.  Tento druh nábytku v první řadě by měl pojmout všechny naše oděvy, ložní prádlo a přikrývky, a často také slouží jako sklad pro větší předměty jako vysavač nebo prkno na věšení či sušák na prádlo. Vzhledem ke své velikosti, může zcela dominovat interiéru. Jak by měla být šatní skříň navržena, aby vyhovovala našim potřebám a korespondovala s dekorem interiéru? Pokud se nemůžeme chlubit samostatnou šatnu, která snadno pojme všechny šaty, pak si musíme pořídit šatní skříň. Nabídka v tomto ohledu je široká: volně stojící skříně, skříňky, zrcadla, dřevěné nebo potažené foto tapetou. Co si vybrat?

Šatní skříně do ložnice

Ložnice je ideální prostor pro šatní skříně s posuvnými dveřmi. Pokud nemáte dostatek prostoru, oceníte tento úložný prostor pro oblečení a doplňky a ložní prádlo. Zpravidla je vybavena tyčí na oděvy, několika prostornými zásuvkami a policemi pro věci, které používáme každý den. Ložní prádlo a sezónní oblečení ukládáme do zadního prostoru, a by nám nezavazely.  Skříň v ložnici by měla mít poměrně klidný vizuální charakter. Tento pokoj je určený pro odpočinek a příliš ohromující a výrazný kus nábytku může působit rušivě. V případě, že prostor je poměrně malý, doporučujeme posuvné dveře.  Chcete-li přidat dekorativní prvek a trochu schovat její velikost, lze přední stranu ozdobit fotografickými tapetami.

Šatní skříně do ložnice ve špičkové kvalitě za skvělou cenu

Kde nabízejí vysokou kvalitu za rozumnou cenu? V internetovém obchodě t-nabytek.cz. Zde si můžete objednat nejen skříně do ložnice, ale i jiný druh nábytku. Skříň je samostatně stojící modul a ideálně se hodí všude tam, kde je k dispozici celá jedna stěna.  Pokud máte atypické prostory, je nutné si nechat vyrobit šatní skříň na míru.