Kovové šatní skříňky

Šatní skříňky a Vy aneb Servis na míru

Máte zájem o kvalitní vybavení vaší šatny? Hledáte vhodného dodavatele?

Společnost TechnoBank je tím pravým řešením pro vás. Naše společnost se zabývá výrobou širokého sortimentu veškerého kovového nábytku a průmyslového vybavení. Dodáváme kompletní sortiment potřebný pro zařízení výborně sloužící šatny pro jakýkoli typ provozu. Díky našim zkušenostem a flexibilitě jsme schopni navrhnout takový projekt pro vybavení šatny, který do posledního detailu splní vaše požadavky. Naše návrhy spojují funkčnost, vzhled, kvalitu a finanční dostupnost.

Příjemné a funkční zázemí je nutnou podmínkou pracovní pohody

Ve výrobě vybavení šaten si naše firma vybudovala dlouholetou tradici. Tým našich zaměstnanců oplývá zkušenostmi a zručností. Šatní skříňky či plechové šatní skříně vyprodukované společností TechnoBank tak vytváří vyváženou kombinaci kvality, užitnosti a vzhledu. Veškerá produkce naší firmy představuje vyústění letité práce a využití jedinečných technologicko-informačních předpokladů a znalostí v oboru.

Servis na míru, vyhovíme i požadavkům těch nejnáročnějších zákazníků

Dlouholetá tradice a průběžné vylepšování našich výrobních postupů a zvyšování kvalifikace našich zaměstnanců nám dovoluje lepší přizpůsobení požadavkům našich zákazníků. Při vývoji našich produktů, například sestavy kompaktní šatny klademe důraz na sjednocení designu jednotlivých komponentů. Tímto způsobem vzniká originální a jednotný styl šatny.

Kompletní vybavení šaten od plechové šatní skříně až po lékárničky

Velmi žádaným typem sortimentu v kategorii vybavení šaten jsou samozřejmě šatní skříně a jejich různé modifikace. Naše firma dodává širokou paletu zboží, hojně jsou zastoupeny kovové šatní skříňky. Například šatní boxy, skříňky typu Z či šatní skříňky se společným zavíráním. V našem sortimentu ale nechybí ani specifické výrobky typu šatní skříně pro hasiče, skříně pro hasící přístroje či skříně na lyže.

Nečekaně výborný poměr cena a kvalita

Často se nám stane, že dovolit si skutečně kvalitní výrobek je naprosto nemožné. To neplatí v případě společnosti Technobank. Naše ceny jsou konkurence schopné a naše výrobky oplývají velkou kvalitou. Nabízíme široký sortiment. Naši zákazníci si krom standardního vybavení šaten mohou vybrat i z dlouhé řady příslušenství a dalších nezbytností pro účelné vybavení šatny. Nechybí klíče, zámky, vnitrní vybavení, sokly, designové tabulky či vnitřní vyhřívání. Doporučujeme prohlídku našich webových stránek, kde naleznete náš kompletní sortiment. Pokud preferujete osobní návštěvu, tak neváhejte a přijďte k nám na nezávaznou konzultaci. Rozhodnutím koupit si některý z výrobků firmy Technobank se zařadíte mezi množství našich spokojených zákazníků. Personál naší firmy udělá vše pro vaši spokojenost.