Kovové šatní skříňky

Šatní skříňky pro školy - bezpečnost na prvním místě

Kovové šatní skříně pro školy

Šatní skříňka se společně s dalším vybavením školy - snad kromě míče - řadí k artefaktům, které žáky či studenty většinou nechávají chladnými a berou je jako povinnou součást své povinné školní docházky. O to větší důraz na uspořádání, vzhled a především kvalitu šaten kladou představitelé školských zařízení, kteří jsou za pohodlí a bezpečnost dětí zodpovědní.

Starost o komfort a bezpečnost uživatelů našich výrobků je ale hlavně na nás. A tak jsme se kdysi rozhodli, že budeme získávat a vyhodnocovat informace od našich zákazníků a využijeme je při vývoji a výrobě (nejen) kovových skříněk pro školy.

Školní šatna jako optimální zátěžové prostředí

Děti tráví ve školní šatně dva důležité okamžiky - před a po vyučování. Ráno přicházejí plné energie a zážitků z předchozího dne, odpoledne se může dostavit kombinace pocitu štěstí z dobrých známek a nadcházejícího volného zbytku dne s frustrací ze školního neúspěchu.

V obou případech je zde šatní skříňka - kamarád nebo nepřítel, jehož kovové stěny se díky dobře mířeným úderům rozeznějí školou jako sólo na bicí na rockovém koncertu a dveře skříňky mohou létat sem a tam...

Školní šatna jako optimální zátěžové prostředí

Šatny pro zaměstnance průmyslových podniků nebo šatní skříňky umístěné přímo v provozu či dílně nejsou zdaleka vystavovány takové zátěži, jako je tomu u skříněk ve školní šatně.

Jak tedy vybavit šatny pro školy?

Jak vyplývá z výše uvedeného, šatní skříňky by měly především něco vydržet... Bez legrace: základním bezpečnostním hlediskem pro vybavení šatny je ochrana proti požáru. Z toho důvodu jsou kovové skříňky podstatně bezpečnější než lamino - skříňky nehoří a oheň se nešíří.

Skříňky lze současně také vybavit prvky, které mají obrovský vliv na bezpečnost svých uživatelů - v našem případě našich dětí a které snižují riziko zranění na minimum:

  • dvouplášťové dveře,
  • omezovač otevření,
  • zesílený materiál v oblasti zamykání,
  • háková závora.

Závěrem

Možná je zbytečné dodávat, že obdobným způsobem jako u skříněk pro děti postupujeme také při vývoji a výrobě kovových šatních skříněk určených pro průmysl, sportoviště, koupaliště a další odvětví, kde je potřeba vybavit šatny pro zaměstnance či sportovce. A potvrzuje se nám, že jsme snad zvolili dobře, o čemž se můžete přesvědčit v textech vybraných dopisů od našich zákazníků...

Seznamte se s naší nabídkou vybavení šaten, které je aktuálně k dispozici skladem a je možné je ihned expedovat. Rádi Vám poskytneme všechny potřebné informace prostřednictvím některého z našich technických konzultantů.